Kdo se prida na Styx???
Nekdy v dohledne dobe o vikendu? My jsme dvě kačerky- Vydra20 a Lála1. Značka- v pohoděa s úsměvem ![]()
Jdeme na vec 21.2 v sobotu, tak si to nenechte ujit ![]()
Kdo se prida na Styx???
Nekdy v dohledne dobe o vikendu? My jsme dvě kačerky- Vydra20 a Lála1. Značka- v pohoděa s úsměvem ![]()
Jdeme na vec 21.2 v sobotu, tak si to nenechte ujit ![]()
Koukám, že ty kanálovky berete útokem B)
Já bych klidně šel, ale neděle by byla lepší…
nedele neni zadny problem ![]()
jj :D, budeme ted takove kanalove kachny :D. Driv jsem o techto kanalovych keskach vubec nevedela… prijde mi to jako bajecny napad. Takove nadseni jsem kdysi mela i pro nocni kese a tak ted take jdnu vlastnim ![]()
Viděl jsem. Také jsem loni uvažoval, že bych ji adoptoval, ale zrušil jsem to, neb od března budu za hranicemi. Ten vojenský prostor v Prokopáku má naprosto úžasné podzemí - bohužel (úspěšně) hlídané a (ne zcela úspěšně) utajované ![]()
FYI v Praze je ještě jedna kanálovka [cache]GC1G3WH[/cache],
Styx jsme s nedávko s kolegou logovali, na http://www.geojih.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=75 jsem o tom napsal reportáž ![]()
Skvele, tak ja na to mrknu a uvidime!! Jinac jeste musim poznat Pentagon, ten take nefunguje, a myslim, ze je to stejna skoda, jako u Smrtihlava. Ale je zkouskove, tak je ted casu min :D. Tak diky za dobry typ a kazdopadne moc diky za vase prispevky do teto hry!!! ![]()
Drobátko OT, ale neexistuje nějaký bookmark zaměřený na cache v kanálech? (vím o Dáinových temných keších, ale tam jsou pohromadě i nočky a suché štoly)?
Kromě trojlístku Styx, Ufo a Epsilon vím jenom o Myšce zlodějce, kanálovou vsuvku má i Noční můra, ale určitě mi spousta lahůdek uniká…
2PaW: Přidej ještě třebíčskou Stoku [cache]GC1DY8Z[/cache] a podle logů bych si na kanálovku tipnul i Arktidu [cache]GC14VAB[/cache].
Kanálovkou je v podstatě i Nohy zebou komáři štípou ([cache]GCW7NT[/cache]) - je to pod zemí a ve vodě.
Za vydatných dešťů teče voda i podzemní částí dnes již nepřístupného Antracitu [cache]GCPX6Z[/cache].
O těchto typech cachý jsem vůbec nevěděl a ten Styx mně připadá dost drastický:o:o ale šel bych doň ho jenže je tu malá chyba v metrixu :):)bývám na Moravě což je od Prahy dosti vzdálené.Ale šel bych tam hned.
Tak si udělej výlet. Třeba za 14dní a drastický vůbec není, my do Botiče jezdíme na průzkumy s malými detmi z oddílu a každoročně ho celý splouváme na lodích. Na Epsilon nemá, věř mi:D
Na epsilon se teprve chystám, ale k té drastičnosti STYXu - dával jsem to metodou "kačák" (holt nejsem žádný sk8ťák, tak mi to s ním nešlo) a pak jsem chodil jako kačer ještě spoustu dní. Samozřejmě kdybych to dával každý týden, byla by mi odměnou vypracovaná stehna:D
Takže bych to tak nezlehčoval - ale chápu, že vydra je v podobných norách jako doma:)
Takové "ztroskotané UFO", to je proti tomu procházka růžovým sadem (nebýt toho smradu;))
Díky za tip, to mám docela kousek od chalupy, takže tam budu muset někdy vytáhnout naší geotlupu.
…taky bych se přidal…pokud berete i káčátka a ne jenom ošlehané kachny a kačery;)
Byl někdo teď na styxu? Já jen, jestli jsou teď potřeba gumáky? Bo jsem si je po epsylonu asik odepsal
![]()
Úplně nutné nejsou.. jestli máš nějaké vodotěské pohorky, tak by stačily..
Moc pěkný kešule, taky se na ně chystám.. ale ještě nemám termín.
Díky, moc krásná ranní zpráva ![]()
polerok napsal/a:
Byl někdo teď na styxu? Já jen, jestli jsou teď potřeba gumáky? Bo jsem si je po epsylonu asik odepsal![]()
Kdyz je malo vody, da se Styx jit i v teniskach a suchou nohou. To se ti u Epsilonu nestane ![]()