Pěknou nadílku jste si vybrali pod stromeček. Uz se těšíme na zbývající kešky v krásné Kutné Hoře.
BTW: Nedávno jsme se částečně překrývali s nálezy v Drážďanech.
Pěknou nadílku jste si vybrali pod stromeček. Uz se těšíme na zbývající kešky v krásné Kutné Hoře.
BTW: Nedávno jsme se částečně překrývali s nálezy v Drážďanech.
Teda vy to tam válíte. Kaceruv sen sice jeste nic moc :-), ale konto se rozvíjí pekne. Tak jen tak dal.
Gratulace od Maciku,vy ale jedete.Jen tak dal a tisicovka je za dvermi:)
Magdi, Jirko, gratuluji k dalsimu cisilku za kterym je ukryta spousta zazitku. At z hledani maji i vase deti stale stejnou radost ![]()
Ani jsme netušily, že jsme včera "zčásti" plenily KH čerstvým šestiskovkařům a jejich kešu. Gratuluji. Amáte to tam moc pěkné.B)
Už se zase těším někdy tam k vám do toho zakešovanýho města.
Gratulace z Lomnice.
Gratulace zpod Ještědu! Hodně štěstí a pohody po celý rok!![]()
Moc Vám to přejeme a těšíme se zase brzy naviděnou. Naše gratulace!!!