suhajici #600

Pěknou nadílku jste si vybrali pod stromeček. Uz se těšíme na zbývající kešky v krásné Kutné Hoře.

BTW: Nedávno jsme se částečně překrývali s nálezy v Drážďanech.

Teda vy to tam válíte. Kaceruv sen sice jeste nic moc :-), ale konto se rozvíjí pekne. Tak jen tak dal.

Gratulace od Maciku,vy ale jedete.Jen tak dal a tisicovka je za dvermi:)

Magdi, Jirko, gratuluji k dalsimu cisilku za kterym je ukryta spousta zazitku. At z hledani maji i vase deti stale stejnou radost :slight_smile:

Ani jsme netušily, že jsme včera "zčásti" plenily KH čerstvým šestiskovkařům a jejich kešu. Gratuluji. Amáte to tam moc pěkné.B)

Už se zase těším někdy tam k vám do toho zakešovanýho města.
Gratulace z Lomnice.

Gratulace zpod Ještědu! Hodně štěstí a pohody po celý rok!:slight_smile:

Moc Vám to přejeme a těšíme se zase brzy naviděnou. Naše gratulace!!!