Suhajici v polovině milenia

Kutnohorští geohavíři pokořili pětistý poklad. Tak ať vám to šlape tak jak doteď a doufám že nepřestanete zakládat takové milé a propracované cache jako doteď.

No super - velká gratulace do Hor Kutných! Aspoň že jste to stihli do eventu, čili vám bude mít ve čtvrtek kdo osobně gratulovat! Přejí i do druhého půlkila hodně elánu a poznání co nejvíce krásných míst (nejen) naší republiky.

Také se řadím do fronty gratulantů a přeju spoustu dalších skvělých kešek a na Čebínce to oslavíme..Myslím, že bude co.. Ahoj z Havl.Brodu

Blahopřeji z ndalekých Krkonoš a už se tam za vámi zase chystám, je stále co lovit. Díky moc.

Suhajici, gratuluju k tak meznimu cisilku, chtel bych se zitra ukazat a poprat osobne. Snad to stihnu.

I my se přidáváme ke gratulaci k pěknému čísílku a těšíme se na další Vámi založené.