Sun-Mane, blahopreji Ti ke druhe stovce, kterou jsi dnes dovrsil, mimochodem take gratuluju k vybrousenemu eftefku v Ricanech dnes rano, akorat bychom nemuseli o vikendu tak brzy vstavat, zeano?? Necht Te sipka dovede brzy ke tristovce. Spuzva
Moc gratuluju!!! Ani si nevšimneš a už v tom lítáš [:)] Tak jen lítej a ať Ti to pěkně přibejvá.
Hodně zdaru do dalších lovů. Jo a tu dvoustovku sis mohl nechal na tu mojí kešku,víš?[;)]