Sv.Václav vykraden !

V pátek 12.5. jsme navštívili tuto cache, bohužel, nalezli jsme ji vykradenou, více již náš log tady :

Pokouším se autory kontaktovat všelijak, ale nereagují ani jednou cestou, budete-li tedy někdo mít cestu kolem, dejte tam alespoň tužku a kus papíru, snad se autoři brzy ozvou. Fakt mě štve, že jsem ten den odlovil sedm keší, tahle byla poslední, všude jsem tahal plný geobatůžek náhradních věcí a na tuhle poslední jsem si nic nevzal, jako na potvoru :frowning:

Keby len vykraden, ale aj zavrazden.