Švýcarsko hledá dobrovolníky pro čištění skal!

Dnes mi přišel zajímavý mail a rád bych se s vámi o něj podělil:

Milí přátelé Švýcarska,

ráda bych Vás upozornila na akci, které právě dnes začíná. A sice hledáme naléhavě dobrovolníky pro smysluplnou práci v přírodě.

Rozšiřování biologického zemědělství je potěšitelné. Má ale méně potěšitelné důsledky. A sice přírůstky ptactva. A to znečišťuje naše hory. A veškeré průzkumy motivů pro cesty do Švýcarska ukazují, že většina návštěvníků přijíždí právě za naší krásnou přírodou a horami.

Proto jsme se rozhodli podpořit Svaz čističů hor a hledáme pro něj společně dobrovolné čističe hor.

Další informace najdete na: www.MySwitzerland.com/felsenputzer

Podívej se sám na práci čističů hor. Jejich činnost je působivá a jedinečná. Pokud byste sami měli zájem o spolupráci, můžete se hned přihlásit. Děkujeme za Vaši podporu ochrany švýcarské přírody!

Se srdečným pozdravem

Alena Koukalová

Schweiz Tourismus
c/o HST Obchodní komora Švýcarsko - ČR

Na Pankráci 1062/58
CZ-140 00 Praha 4

Mobil + 420 602 105 600
Tel.: +420 222 521 125
Fax: +420 222 513 685
E-mail: [email protected]

:D:D:D sice neumim německy ani slovo, ale tohle zní opravdu zajímavě :D:D:D

To by si museli pro mě přijet a odvézt zase domu B)

Video je super, už jsem se dlouho tam moc nezasmál :smiley:

Nejlepší je ta mezizubní (meziskalní) nit. :smiley:

:smiley: Další apríl?

:smiley: co jinýho…ale je to brutální:D