Sygic a v něm keše jako skupina v POI

Úspěšně jsem používal export z GeoGetu pro Sygic. Vytvořila se mi v tabletu skupina POI a krásně jsem se mohl navigovat. Po aktualizace POI s kešemi mi ovšem skupina Geocaching zešedla a nelze ji vybrat. Víte někdo jak na to? Prosím nepište použij místo toho … Děkuji.
Zkus smazat, přepsat, zazálohovat před aktualizací… tyto informace naopak VELMI vítám!:wink:

POI pro Sygic pouzivam dost pravidelne (take jsem si ten plugin proto delal) a vypozoroval jsem, ze skupina je zasedla, pokud neobsahuje zadny bod, ktery je "dostatecne" blizko. To "dostatecne" je zajimava hodnota, protoze zalezni na tom, odkud se k nabidce dostanes. Moznosti jsou tusim 2, pro jednu je vzdalenost 5 km a pro druhou 50 km. Ted to nemam u sebe, tak nereknu ktera volba je odkud. Vzdalenosti jsou zjisteny empiricky, takze mozna to nebude uplne presne.

EDIT:

  1. moznost: Navigovat do/Blizka mista (POI) = 50 km
  2. moznost: Navigovat do/Adresa nebo bod zajmu/Body zajmu = 5 km

Pokud se do teto vzdalenosti nevejdu, pouzivam nasledujici postup:
Zadam navigaci do mesta, ktere je blizko predpokladanemu bodu, ale pred definitivnim odsouhlasenim cile (tedy misto tlacitka Hotovo) vyberu Blizka mista (POI) a tam uz bude skupina dostupna.

Děkuji za rozetnutí mého gordického uzlu. Naprosto vyčerpávající odpopověď.