Symbian (^3) GEOCACHE NAVIGATOR

Ahoj, v OVI Store jsem objevil novou app na geocaching GEOCACHE NAVIGATOR.
Aplikace vychazi na 540,kc a nema zadne demo, reakce uzivatelu jsou veskrze pozitivni ( i kdyz se objevi i negativni info) Chtěl jsem se spise zeptat vas ,nejfundovanejsich z fundovanych, mate nejake zkusenosti s touto app ? stoji za ty prachy ?

Kdyz mi nekdy stavkuje HandyGeocaching (= minimalne), tak je to temer uplna nahrada. Pred 2 lety byval zadarmo. Proto jsem si ho tenkrat i nahral.

aaa, a nemas nekde instalacku jeste z tehdejsi doby ? :slight_smile: nikde jsem nenasel jak detailne je schopny na mape zobrazovat cache v mape, da se podle toho orientovat v terenu ?
Dost me totiz mrzi ze v HC neni mozno zobrazit mapu tak jak treba v c:geo a mapa v cache me je dost nepodrobna..

Zkoušel jsi i offline navigaci, např. SmartComGPS?

Tolik bych za app nedal, ale zkus se podívat na app CacheMe. Za 40 Kč to stojí.

Cache Me je paradni aplikace, pouzivam ji vedle HG, jen ta mapa neni ono, sem zvyklej si z c:geo priblizit az treba na strom v satelitnim zobrazeni, to mi u Cache Me chybi, ale jinak paradni app . nepodarilo se vam uz nekomu do HG dostat mapy a ne jen prazdnou bilou stranku s carama ?:slight_smile:
SmartCOMGps du kouknout, ono uz toho je taky tolik ze clovek nevi a vypadava mu to z hlavy :))

muzes pouzit free a podporovanou GC live.geocachin.com stahnuti v odkazu down, vice hledej tady na foru a wiki, jak nastastavit jinou mapu, atd..

Zdravim
Geocache Navigator používám a jsem s ním spokojený. Např. si můžeš přepínat v jednom okně mapu, listing. šipku.
Mapa je buď klasická nebo topo a je tu možnost i foto mapy, ale ta nemá velké přiblížení. Na ní jsi zobrazen jako malá šipka. Tvůj cíl je označen tečkou.
Listing je občas vypadá jako jedna věta, ale stačí. Samozřejmě je tu hint a logy kolegů kačerů. Můžeš si posílat poznámky na GC,com zda jsi keš nalezl či ne.
Šipka je ucházející a přesnost je tak ± 10 metrů.
Myškin

Dobry den,
Vcera jsem koupil Geocache Navigator pro Nokia E7 bohuzel to po me chce na zacatku tel cislo a pin . Otestoval jsem zadani vsech moznejch formatu napsani telefonu a nechce mi to dal pustit.
nevite prosim nekdo jak na to?

dekuji

Geocache Navigator používám už dlouho (několik set keší) a jsem s ním naprosto spokojený. Jeho mapy jsou úžasné, podrobnost jde obvykle na úroveň lesních cest a cestiček v parku :slight_smile: Jediný problém, co jsem našel je zadávání některých souřadnic při manuálním zadání - ale to může být problém verze, kterou mám - není to ta úplně poslední.
Návod na správné nastavení je na http://www.geocachenavigator.com/GetStarted/Instructions/tabid/199/Default.aspx. Dělal jsem to podle něj a chodí to.

No jasne to je navod jak to napojit na geocaching.com ja mam ale problem uz pri samem spusteni. Hned na zacatek to chce telefonni cislo a pin. Muzu zadavat co chci, ale nepusti mi to dal. obcas to napise ze mam kontaktovat telefonicky hot line. A tak jsem tam dnes volal vysledek v podtate zadny pry se tim budou zabejvat pan si nechal napsal me udaje a snad se ozvou. zaroven jsem take poslal mail na technickou podporu a ti napsaly ze se mam kouknout na forum o programu. Nepredstavuji si takhle jednani htline ale budiz. Nasel jsem tam stejny problem a odeslal jim link na vlakno kde pisou jiz spokojeni uzivatele ktere trapil stejny problem, ale hotline jim pomohla

A tak cekam

ps: tel cislo jsem tam zadaval snad ve vsech moznejch formatech, ale nic. Stale mi to ale pise ze mam spatny pin

no a jaky PIN si daval? zkus cisla 9876543210

Zkousel jsem snad uplne vsechno Fin na lince rikal ze tam muzu dat cokoli.
pri zadavani telefonniho cisla nejde zadat + jde tam dat pouze - coz je divne ale da se to nahradit dvema nulama.
Ted jsem si nainstaloval starou Java verzi do E61 a tam se to registruje normalne sice mi to hazi ze musim mit placenou verzi, ale nepada to.

No a ted jsem jeste vymenil sim vodafon za o2 a take nic.

:frowning:

co reinstall?

klidne bych i zkusil zalohu dat, tovarni nastaveni a znovu.. zkusil bych to, ale 540 je moc kdyz to je vlastne stejny jak HG a CacheMe..

spacak_cz: kdyz ho mas koupeny, tak jedine pres OVI.com (nebo primo v Nokii) a tam si musel zadavat sve telefonni cislo, jinak by ti nic neprodali a neposlali ti tudiz ten PIN :o

Koupene je to samozrejme pres Ovi Nokia shop jende to ani nejde, ale podporu dela vyrobce ne nokia.
Svete div se dnes prisel mail ze to pan nejak poladil ja to stahnul znovu a uz to makáááá
Bohuzel jsem zatim nemel cas to otestovat.

Problem byl v mezinarodni predvolbe nejak to tam musel ten Finskej kluk nastelovat paac se to zadava ve formatu 420 tedy bez znaminka nebo dvou 0

proboha tolik peněz za aplicaci??? CO třeba SmartCOmGPS - nejsem si jist zda pujde na s^3

smartCOmGPS by mel jit na anne aji.. nj, navigator byl driv zadarmo, me na nem laka ze je to ofiko od GS podpora, takze by mel nejlepe reagovat .na ty jejich premety posledni dobou lepe nez treba HG.

Tak uz to maka zatim testuju