Tábor U Lakomce

Ahoj všichni,
touto cestou hledáme děti na náš tábor U Lakomce. Silné ročníky nám odrostli a proto musíme omladit.
Pokud hledáte geotábor, tak nevím, zda je to právě tento, ale na druhou stranu je kolem poloviny dětí od kačerů a na výpravách se trochu GC věnujeme. Každopádně děti si z tábora odvezou základy i pokročilé znalosti práce s buzolou, mapou atd.
No, nebudu vás zde ukecávat. Koukněte se na event U Lakomce http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=40426e56-04fd-4cf1-8fa8-0eb0d1d31e28
nebo ještě lépe na táborové stránky http://www.taborku.estranky.cz/. Pokud budete mít zájem, dejte vědět přes profil na [mail][email protected][/mail] nebo přikládám telefon 603245895.
Děkuji za pozornost a ahoj Pitris

Já jsem ze silného ročníku, mohu se přihlásit? S mapou už trochu umím, jen ta buzola mi ještě pořád nejde;), tak bych si to chtěl zdokonalit. Pokud už teda není pozdě!!!

Tento tabor muzem vrele doporucit. Pitris a jeho parta je obdivuhodna a deti na to rady vzpominaji. Ba co vic, pravidelne se zucastnuji Lakomcovych akci behem roku.

..tak jsem přes víkend zpracovala embrouše, až nakonec kývli, že by jeli :slight_smile:
Bude to jejich první tábor, takže nová zkušenost nejen pro ně, ale i pro mě. Kdy a kam poslat přihlášku?

Posílám ti kontakt www.taborku.estranky.cz nebo tel 603245895.