Na vědomost se dává, že Atlaska pokořila hranici Sněžky, bo překonala 1600 a přidala ještě 2 kešu navrch! Co k tomu dodat… Blahopřejeme Míše z Měcholup! Spužva
Skloubení pravidelných cest napříč republikou (nejen Českou) s hledáním a nacházením krabic první dámou českého geocachingu je neuvěřitelné. Blahopřeje D+H.
Miso, ty jses k neutahani, jen tak dal…
Miso, gratulace k dalsimu majlstounu! Jen tak dal a hlavne v klidku! Tesim se zas nekdy nekde navidenou ![]()
Pohodu a optimismus do dalsich cachi Ti preji z Pardubic i ja. A at vyhrajes Oskara ![]()
Gratuluji Míšo.
Posilame gratulaci z Brna. Jen tak dal. ![]()
Míšo, posílám velkou gratulaci ![]()
Ja uz ani Atlasce radsi k dalsim stvokam nepreju, proste nestiham. A to ji mam doma … Modas
AHOJ Míšo,
ty tedy jedeš jako drak? Hodně dalších pěkných zážitků při hledání pixlí. B)![]()
Miso super!! Jedes jako tank ! At se ti porad dari tak jako doposud a mame o cem povidat na geopivech. :))
Tak Miso,
zlepsilo se nam pocasi a tak doufam, ze ted prepnes na vyssi stupen a do zacatku prazdnin budes mit 2k no dosah.
Preji hezke geozazitky pri putovani po krabickach.
Jirka
Dlouho jsem se sem nedival a mam resty. Miso opozdene, ale uprimne gratulujem. V TV jsi byla skvela.
No i já koukal až po té televizní upoutávce a posíláme z Náchoda gratulaci! Míšo, šlapej!
Taky jsem trošku pozapomněl pogratulovat - činím tak nyní.
Přeju hodně štěstí do dalších nálezů ![]()