odhaduju, ze je to reakce na nedavnou cvrckovou pohromu v harrachove, kdy musela byt zavrena posta, kvuli tomu, ze se z jedne zasilky prokousaly a obsadily postu stovky cvrcku. cvrcky jakozto bezobratle lze normalne v balicku poslat. bez ujmy na zdravi (o vlivu na psychickou stranku cvrcka netusim)
Podle mě schválili, protože jsou informování, že žádnej živej cvrček tam neni
Ale jako joke je to dobrý, jen se divím, že někdo z greenpeace už tam nedal FTF s vysvobozením B)
Nesnasim cvrcky…ted sem jednoho pul hodiny lovil pod stolem…ale nakonec se podarilo a dokonce prezil…sem nevedel ze sou takovy macati …by se do mikrokesky nevlezl
…jsi ho měl poslat do Polžic.
Nebo snad do Bezdružic?! ![]()
No a zároveň máme i viníka oné harrachovské poštovní rány boží - on si je tam nechal poslat sám pán Kryštof! ![]()
Zdá se, že dle posledních logů cvrček natáh papuče. Ale docela brzo teda, mamka řikala, že crčci vydrží velmi dlouho, aji bez jídla. Jinak jí suché obilniny a zeleninu.