Tak tohle mne fakt štve

odhaduju, ze je to reakce na nedavnou cvrckovou pohromu v harrachove, kdy musela byt zavrena posta, kvuli tomu, ze se z jedne zasilky prokousaly a obsadily postu stovky cvrcku. cvrcky jakozto bezobratle lze normalne v balicku poslat. bez ujmy na zdravi (o vlivu na psychickou stranku cvrcka netusim)

Podle mě schválili, protože jsou informování, že žádnej živej cvrček tam neni :smiley: Ale jako joke je to dobrý, jen se divím, že někdo z greenpeace už tam nedal FTF s vysvobozením B)

Nesnasim cvrcky…ted sem jednoho pul hodiny lovil pod stolem…ale nakonec se podarilo a dokonce prezil…sem nevedel ze sou takovy macati …by se do mikrokesky nevlezl

…jsi ho měl poslat do Polžic.
Nebo snad do Bezdružic?! :smiley:

No a zároveň máme i viníka oné harrachovské poštovní rány boží - on si je tam nechal poslat sám pán Kryštof! :smiley:

Zdá se, že dle posledních logů cvrček natáh papuče. Ale docela brzo teda, mamka řikala, že crčci vydrží velmi dlouho, aji bez jídla. Jinak jí suché obilniny a zeleninu.