Gratulujeme!!!
Když jsme spolu 1.května vyrazili na lov (váš první), kde by nás napadlo, že se do vás ten geovir tak zakousne. Někdo z kačerů nám při naší první stovce napsal, že: První stovka je dolní hranicí geozávislosti. Ano, je to tak! A my vám přejeme, aby vám tato závislost hodně dlouho vydržela a stále vás bavila jako dosud. A děkujeme za vaše pěkné kešky doprovázené nádhernými listingy!
Gratuluji k první stovce!
Ta prvni se proziva nejvic. Gratulujeme
Gratuluju! Zda se, ze diky vam budu muset ted casteji kontrolovat, jak nam jdou obchody v Liberci
Uz se tesim :o)
Děkujeme všem za přání. #100 je pro nás takový oficiální start po počátečním intenzívním betatestingu :o)
[quote]
Gratuluji k prvni a snad nejhezci mete !!!
I ja se pripojuji k zastupu geo-gratulantu!
Kdyz se rekne Tantal, vybavi se mi krasne keše Lazne, Muzeum a Radnice. Preju ti, abys mel i nadale tolik dobrych napadu a skvelych zpracovani. Uz se tesim na dalsi Tantalovky.
P.S. Kdyz o tom tak premyslim, tak ti tu meteo-stanici u radnice prenecham 