TB a GC na EVENTu - jak logovat

Jak se správně loguje TB a GC na eventu?

Mám to vložit, ostatní si udělají discovered a pak to zase vyjmout?

no zalezi, ci chces aby si to ostatni discoverovali alebo chces aby cestovali, vtedy ich tam vlozis a ostatni si ich rozoberu (idealne tak, aby splnili ich misiu).

no ja myslim, ze na tom vubec nezalezi. at chces nebo nechces, po kazdem eventu ti pridou mraky nesmyslnych discovered logu. tb jeste byvaly cimsi zajimeve (tim co byvalo na retizku a co k nim owner vymyslel), ale coiny jsou jeden jakou druhej :frowning:

To je blbost, Pitre, ten muj portugalskej coin je totiz fakt peknej…:)))))))