Když se v ,keši", kterou mám už z dřívějška zalogovanou, objeví novy TB nebo GC mohu je vyzvednout? Loguje se znovu tato ,keš" nebo se loguje jenom TB a GC. Děkuji za odpověď.
a\ ten příspěvek patří do jiného vlákna
b\ už se to tady 1000x psalo, takže…
c\ Loguješ v keši jen Wirte note že jsi vyzvedl TB/GC a pak u TB/GC klasicky vyzvednutí.