TB a jak dlouho jej držet? - poraďte prosim

Zdravím všecky,
pravě řeším následující problém: vyzvedla jsem TB, jehož cílem je doputovat do Benátek. Vím, že za měsíc budu mít cestu téměř až tam. Ráda bych mu tak pomohla, ale na druhou stranu je mi blbý držet ho ve svých packách tak dlouho. Jaký je váš názor? Upustit jej do keše co nejdřív nebo si ho zatím ponechat a pak ho přemístit skoro k cíli?

Diky za vaše příspěvky.

kontaktuj majitele ze si ho ponechas mesic a odvezes az do benatek

presne ako pise Onimalu. Podla pravidiel ho mozes mat u seba max. 14 dni, potom je slusnostou minimalne upozornit majitela na svoj plan a zachovat sa podla jeho priania.

je to v pravidlech na gc.com:

Is there any Travel Bug etiquette?

Use the Golden Rule when you find a Travel Bug. Most owners would rather see their travel bugs do a lot of travelling, so try not to hold on to a travel bug for too long. If you plan on holding onto the bug for more than 2 weeks, make sure to send a courtesy email to the owner letting them know.

Diky.
Poslala jsem majiteli mail. Ted jeste najit vhodne uloziste, jeste nikdy jsem nelovila za hranicemi vsednich dnu.
:-))