Nazdárek všichni. Chtěl jsem se Vás zeptat, jestli někdo zná kačera " moulos". Vyzvedl moje TB a už ho nikam nedal a podle posledního přihlášení to vypadá že asi skončil
. Možná ho někam dal a nezalogoval…
http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=886799
Dík..