TB do USA

Začátkem prázdnin letím do USA, přesněji do Raleigh, Severní Karolína (NC). Nabízím odvoz TB či mincí.

Do prkýnka…! Nechceš to vzít přes Španělsko?  Náš Sladký Méďa chce do Kanady a zatím se dostal pouze do Španělska.[;)]

Michajlův Sergeant má namířeno do Texasu…(TB1591E) Travel Bug Dog Tag - Sergeant ..teď se toulá někde klolem prahy, myslim že kdyby se proletěl měl by michajlpetrof radost

V Praze jsem byl v pondělí (kvůli vízům) a do odletu se tam bohužel asi nedostanu (leda že bych letěl z Prahy, ale to už podle toho co mi firma zajistí). Ale když by se někomu chtělo ho převést např. do GCXRR2 - Airport Brno TB-Hotel, tak by to neměl být problém…