Jak postupovat když vyzvednu TB/GC ale předchozí kačer je nazalogoval,má je pořád vyzvednuté ?
Počkat, dokud ho předchozí kačer nezaloguje.
Pokud to trvá moc dlouho (tak víc než týden, dva), použij log "Grab it from…"
Lepší je se optat, třeba jen zapomněl daný TB/GC jen zalogovat. I to se může stát.
Lepší je počkat.
Nejlepší je počkat a pak se optat.. ![]()
muzes se optat a cekat ![]()
Zdar geo-kolegové. Mám malý problém s jedním TB. Po klasické aktivaci mi zlobí. Uličník mi nechce ukazovat "Trackable Item History" a kyž jsme ho předal kamrádovi, tak se ani nepřepsal, že ho převzal
Tím že byl u kamoše jsem to ohlídal, ale pokud se bude takový kikx opakovat už to asi nezkontroluji. Je nějaká možnost takou věc opravit/napravit mím vlastním konáním nebo kontaktovat Groundspeak? Děkuji za info ![]()
Ahoj, jestli myslíš tvoje TB Zaklety princ, tak je potřeba, aby TB prošlo nejméně dvěma keškama, aby bylo z čeho počítat kilometry.
PS: TB má super úkol
![]()
Jojo… máš recht jsem pako :-D. Vždyť je to jasné
No já jsem z něj takový nesvůj, protože když jsem ho předal kamarádovi v hospodě, tak ho si ho "převzal" hned druhý den (aspoň to tvrdí :-D). ALe mě se to nezapsalo
Tak musel deletnout log a zkusit to znova. A musím se pžiznat, že nemám důvot proč mu nevěřit ![]()