Dala jsem TB1BF24 do keše GCW677, další kačer ho vyndal, zalogoval, ale nevím, proč pořád visí v keši, a není u něj.
Poradíte?
Dala jsem TB1BF24 do keše GCW677, další kačer ho vyndal, zalogoval, ale nevím, proč pořád visí v keši, a není u něj.
Poradíte?
Zkusil bych napsat na groundspeak…
Ať ho zaloguje znovu - znovu log retrieved.