TB v keši

Dala jsem TB1BF24 do keše GCW677, další kačer ho vyndal, zalogoval, ale nevím, proč pořád visí v keši, a není u něj.

Poradíte?

Zkusil bych napsat na groundspeak…

Ať ho zaloguje znovu - znovu log retrieved.