TB ztratil znamku. Co ted?

Zdravim vsechny. Chtel bych se zeptat co delat. V cashi Aquaduct no.1 jsem nasel travel bug Hagen TB19AQB. Poznal jsem ho vsak pouze podle podoby. Chybi mu totiz znamka. Co v takovem pripade delat. Libi se mi ten pribeh a byla by skoda o Hagena prijit jen proto ze nema znamku. Ted muze kdodoli, kdo jej nepozna jako ja, jej vymenit jako bezny predmet na vymenu. CO DELAT. Nechal jsem ho v kesi, protoze jsem myslel, ze si nekdo vzal pouze znamku ale predchozi kacer jej tam shodou okolnosti prinesl a Hagen pry znamku na 100% mel. Setkali jste se s takovym pripadem? Poradte. Klidne jej dojdu vyzvednout, nemam to daleko.

Trošku záhada v Bleernviche - jak jsi k němu mohl napsat poznámku, když vlastně nemáš číslo?!

Odpověď: Mělo být v pohodě, autor dostal v balení dvě známky a když ho kontaktuješ, může ti třeba poslat poštou tu kopii, TB pak může s kopií vyrazit znovu na cesty ;).
Bude samozžejmě docela rozumné, když ho z té kešky vezmeš, je to docela pěkná postavička a nedivil bych se, kdyby si ji vzalo první dítě, co "půjde kolem."

Určitě bych ho vyzvedl a kontaktoval majitele. Pak se po domluvě dá dělat třeba:

  1. koupit TB známku, připevnit k Hagenovi a poslat ho do světa
  2. viz 1), ale nechat původního majitele ji aktivovat (může se vyrovnat třeba přes PayPal)
  3. vyrobit Hagenovi falešnou kopii TB známky a nechat ho cestovat dál
  4. zaslat Hagena majiteli na jeho náklady
  5. požádat majitele o zaslání kopie známky poštou
  6. pokud jsem vyvinul maximum úsilí a majitel přesto nebude chtít nic podnikat, pak bych si ho dal do kterékoli u další cache bez nároku na výměnu

Poznamku napsat bez cisla muzes. Horsi to je se zalogovanim jeho vyzvednuti. To nejde prave kvuli absenci cisla. Zkusim kontaktovat majitele. Diky za odpovedi

Tak vsechno asi dobre dopadne. Majitele mi posilaji postou novou znamku a poslali mi i cislo abych mohl zalogovat jeho vyzvednuti. Diky vsem za rady. Hagen a Gudrun maji tedy stale sanci se potkat.