TBQ1B5 pez Panda - Annalee chce do Číny

Ahoj.
Mám teď u sebe travelbuga ([tb]TBQ1B5[/tb]), který se chce podívat do Číny - konkrétně do města Guangzhou. Nechystá se někdo v blízké době tím směrem… aspoň někam do Asie? Kdyby jo, ozvěte se prosím a kdyžtak bych TB předal někde v Praze.

Tak koukám, že do Číny a okolí se nikdo nechystá. :frowning:
Poradíte mi prosím aspoň nějakou cache v Praze, kam chodí hodně turisti a zas není moc na ráně kolemjdoucím? Nemám teď o pražských cachích moc přehled.

Řek bych, že třeba v nějaký keši na Petříně by se rozhodně dlouho neohřála.:slight_smile:

Dík. Sám jsem přesně o tomhle přemýšlel a nakonec i cestou na geopivo udělal. Zatím sice panda žádného turistu nepotkala a docestovala akorát do Stromovky, ale snad i na tu Čínu časem dojde.:):slight_smile: