Pristi pondeli (8. 12.) odletame do USA, konkretne do Kalifornie. Takze pokud ma nekdo zajem, nabizime poposunuti TBs a GCs o kousek dal
Ozvete se, nejak se domluvime, jsme v Praze.
Pristi pondeli (8. 12.) odletame do USA, konkretne do Kalifornie. Takze pokud ma nekdo zajem, nabizime poposunuti TBs a GCs o kousek dal
Ozvete se, nejak se domluvime, jsme v Praze.