Ahoj vsem,
po dlouhem martyriu sem konecne obdrzel TBugy a dalsi veci z Groundspeaku.
Behem dnesni noci vetsine poslu oznameni - pokud na nekoho zapomenu, tak se omlouvam.
Ozvete se mi prosim bud na mail, nebo prez ICQ - oboji je pristupne prez profil na GC.COM
uz som obdrzal od Pecku nove TB aj CITO tricko (pride mi nakoniec krajsie ako vyzeralo na webe :), diky :)))
Take jsme vcera s mrnousem od Pecky objednane veci obdrzeli, moc dekujeme !!!
BTW: Ta zaba je proste zuprextra ! :o)))
Uz jste ji nasli nejake misto? Nebo se chudera stane Travel Frogem? 