TBugy dorazily!

Ahoj vsem,

po dlouhem martyriu sem konecne obdrzel TBugy a dalsi veci z Groundspeaku.

Behem dnesni noci vetsine poslu oznameni - pokud na nekoho zapomenu, tak se omlouvam.

Ozvete se mi prosim bud na mail, nebo prez ICQ - oboji je pristupne prez profil na GC.COM

uz som obdrzal od Pecku nove TB aj CITO tricko (pride mi nakoniec krajsie ako vyzeralo na webe :), diky :)))

Take jsme vcera s mrnousem od Pecky objednane veci obdrzeli, moc dekujeme !!!

BTW: Ta zaba je proste zuprextra ! :o)))

Uz jste ji nasli nejake misto? Nebo se chudera stane Travel Frogem? :wink: