Velká gratulace k dosažení hezké mety! B)B)B)
Už jen dalších +100 a jsi na půli cesty k prvnímu mileniu.
NadaK2
Velká gratulace k dosažení hezké mety! B)B)B)
Už jen dalších +100 a jsi na půli cesty k prvnímu mileniu.
NadaK2
Tak at Vam to s Xirou a se Shelou slape dal a at Vas to porad bavi. Moc rad Vas zase nekde potkam na vylete ci na eventu.
Je vidět, že to extempore se psem na Geojeseníkách na tobě nezanechalo vážnější stopy…
Gratuluji a jen tak dál!
Velka gratulace, Technicku a hodne stesti do dalsi stovecky ![]()
Zpod Ještědu posíláme gratulaci s přáním úspěchů a radosti nejen na cestách za keškami!![]()
Velke blahoprani leti i z vychodu.
Jindro,
gratulujeme ke čtyřstovce a doufáme, že se na nás se Shelou zase někdy přijedete podívat.
Magdalenka, Jirka, Klárka, Lucinka
Preju vam taky Jindro hodne uspechu a krasnejch nalezenejch krabicek na uzasnejch mistech ![]()