Technick má 400 kousků !!!

Velká gratulace k dosažení hezké mety! B)B)B)

Už jen dalších +100 a jsi na půli cesty k prvnímu mileniu.

NadaK2

Tak at Vam to s Xirou a se Shelou slape dal a at Vas to porad bavi. Moc rad Vas zase nekde potkam na vylete ci na eventu.

Je vidět, že to extempore se psem na Geojeseníkách na tobě nezanechalo vážnější stopy…:wink: Gratuluji a jen tak dál!

Velka gratulace, Technicku a hodne stesti do dalsi stovecky :stuck_out_tongue:

Zpod Ještědu posíláme gratulaci s přáním úspěchů a radosti nejen na cestách za keškami!:slight_smile:

Velke blahoprani leti i z vychodu.

Jindro,
gratulujeme ke čtyřstovce a doufáme, že se na nás se Shelou zase někdy přijedete podívat.
Magdalenka, Jirka, Klárka, Lucinka

Preju vam taky Jindro hodne uspechu a krasnejch nalezenejch krabicek na uzasnejch mistech :wink: