Joj spacecaching, to je nápad!..říkám si jak by asi vypadala celovesmírná gpska (Galactic Positioning System?) a jaký systém souřadnic by asi použili Akorát nevím jak vyřešit, že se hvězdy i galaxie vůči sobě neustále pohybují
Teda fakt nás to pobavilo Díky moc. I to heslo o tom, že budou mudlové u keše eliminováni. Už jsme zkusili vyrobit vlastní, zatim o basketu, a taky jsme pobavili.
Jo a tohle zkusili moji synci 6 a 12 let, neni to o kešingu, ale má to souvislost a americkým prezidentem, který by nám to GPS nejraději vypnul Buďte prosím shovívaví k jazyku