Teď něco veselejšího - pokus o vtip

Přeji hezké ráno.
Snad to někoho pobaví.

http://s3.amazonaws.com/dv_assets/plot_template_lang3.swf?movie_id=155340

Nemůžu si pomoc, ještě dávám přídavek,
ač si ho ještě nikdo nevyžádal :slight_smile:

http://s3.amazonaws.com/dv_assets/plot_template.swf?movie_id=155362

To druhy je lepši…:D:D:D:D:D:D

Ale to my uz davno delame, akorat se to ted prosvihlo :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

dobrý :D:D:D … víc se mi líbil první

Joj spacecaching, to je nápad!..říkám si jak by asi vypadala celovesmírná gpska (Galactic Positioning System?) a jaký systém souřadnic by asi použili :slight_smile: Akorát nevím jak vyřešit, že se hvězdy i galaxie vůči sobě neustále pohybují :slight_smile:

to druhy mi nejede (

Dobrýýý!
:D:D

:smiley: Druhej je good, budeš eliminován. To asi budu používat častěji

To budu říkat mudlum až se budou motat okolo srýše :D:D

Teda fakt nás to pobavilo :slight_smile: Díky moc. I to heslo o tom, že budou mudlové u keše eliminováni. Už jsme zkusili vyrobit vlastní, zatim o basketu, a taky jsme pobavili. :stuck_out_tongue:

Jo a tohle zkusili moji synci 6 a 12 let, neni to o kešingu, ale má to souvislost a americkým prezidentem, který by nám to GPS nejraději vypnul :slight_smile: Buďte prosím shovívaví k jazyku :smiley:

http://www.dvolver.com/live/movies-157298

mě spíš než Bushe připomíná tohodle herce:
http://www.csfd.cz/herec/2050-garber-victor/