. . . jakpak asi dopadne . . . ?
Profil ti funguje, ale statbar (možná jen mě) nelze otevřít.
Profil ti funguje, ale statbar (možná jen mě) nelze otevřít.
Ten ani nemá jít otevřít. Ten má jen informovat. Podle mě. =)
test
test
testík
test
test
test
test
testík
pokus
joj
test
Test
Test :-)