test statbaru

. . . jakpak asi dopadne . . . ?

Profil ti funguje, ale statbar (možná jen mě) nelze otevřít.

Profil ti funguje, ale statbar (možná jen mě) nelze otevřít.

Ten ani nemá jít otevřít. Ten má jen informovat. Podle mě. =)

test

test

testík

test

test

test

test

testík

pokus

joj

test

Test

Test :-)