Konecne me prisel muj prvni Travel Bug. Mam ho uz aktivovany a chtel bych se vas zeptat na nejake poznatky, cokoliv uzitecneho vas napadne. Nemyslim tim oficialni popis, ten precteny mam, zajimaji me vase zkusenosti, ceho bych se mel vyvarovat a tak. Dekuji.. :o)
Jakmile ho posles do sveta, stejne se uz niceho moc nevyvarujes, bude to zalezet na tech, co ho budou prenaset tam a zpatky. Podle toho co budes posilat, venuj pozornost treba obalu - jestli ta vec neni vodovzdorna, ci spinovzdorna, urcite ji dej aspon do pytliku, ne vsechny cache, do kterych se dostane, musi byt suche. Pocitej i s tim, ze do nekterych mensich caches muze buga nekdo rvat trochu na silu, takze cim pevnejsi obal brouk dostane, tim lip. S velikosti caches souvisi dalsi zkusenost - cim mensi brouk, tim snaze cestuje. Velky se do spousty caches nevejde, takze ma omezene pole pusobnosti, z toho duvodu se taky min cacherum bude chtit vzit ho ssebou. // Urcite se taky vyplati neposilat brouka jen tak, ale prihodit mu ‘obcanku’, nejaky papir, kde bude napsano, o co vlastne jde (zacinajici cacher nemusi vubec vedet, co je to zac, a treba si buga i necha…), a taky, pokud ma brouk mit zvlastni poslani, je lepsi, aby ho mel napsane ssebou, protoze dost lidi ho muze najit nahodou, aniz o nem neco predem vi, a pak ho treba odveze 200km na zapad, drive nez doma zjisti, ze brouk chce cestovat na vychod… atd. // Vic me ted zrovna nenapada… :]
Dekuju za podnetne rady. Je malej, je to malej prsten. Vlhko mu neuskodi a znamka je vetsi nez on. Jeste tedy k nemu pridam jeho zkraceny ukol a zitra muze vyrazit. Diky