Vcera ne eventu jsem mel moznost gratulovat osobne, ale co je psano, to je dano
Takze jeste jednou vsechno nejlepsi k velkym kulatinam a hodne zabavy na dalsich lovech. A zaroven diky za Tve kese i peci, kterou venujes vsem keskam bez ohledu na to, kdo je zalozil.
Toz Tonicku, moc a moc gratuluji k dosazene #500, vice az se nekde potkame na geolovu.. ![]()
Tabacek
I já moc a moc gratuluji.
super Toniczech, gratulujem Ti k poltisicovke a len tak dalej :)))
Skvela prace a jednomu z totcu ceskeho geocachingu moc gratuluji a dekuji mu za jeho kesky.
Jo Toniczku, jsi vzdy muj vzor, tvoje cache byla ma prvni nalezena a dala mi pekne zabrat ale hned jsem pochopil, ze mne to zajima. Tak ti gratruluji a preju ti mnoho cache do dalsich geolet.
500 to je vstupenka do 1. ligy. Gratuluji.
Posílám také velké blahopřání a snad to na nějakém eventu i trochu zapijeme.
Toni, supr, gratuluju moc a moc se tesim na tvoje kopcovky na ktere se chystam uz rok a porat mi nevychazi bud cas nebo vhodne pocasi.
Toni, celý náš tým Ti blahopřeje k pulgeomilleniu a Těší se na dlaší příjemné setkání s Tebou!
M + 3 geogirls
PS: a podrbej za nás kočičáky!
Toni, celý náš team Ti také posílá hodně gratulací ze Slaného.
Připojuji se ke gratulantům a dík za pěkné kešky…
Také se připojuji ke gratulantům a samozřejmě děkuji i za pěkné kešky…
Moc gratulujeme k “pulkilu” a tesime se na dalsi krasne kese!
Taky moc gratuluju k pulkulatemu vyroci!!
Skvely vykon !! Posilam velkou gratulaci nestorovi GC v Cechach.Tony a diky za tvoje pekne kesky.
Pěkně pěkně, mooooc gratulujiii!!!
Gratuluji k vyroci a preji chodive nohy, poslusnou sipku a skvele napady na dalsi vyborne kesky.