Toniczech #500

Vcera ne eventu jsem mel moznost gratulovat osobne, ale co je psano, to je dano :slight_smile: Takze jeste jednou vsechno nejlepsi k velkym kulatinam a hodne zabavy na dalsich lovech. A zaroven diky za Tve kese i peci, kterou venujes vsem keskam bez ohledu na to, kdo je zalozil.

Toz Tonicku, moc a moc gratuluji k dosazene #500, vice az se nekde potkame na geolovu.. :slight_smile:

Tabacek

I já moc a moc gratuluji.

super Toniczech, gratulujem Ti k poltisicovke a len tak dalej :)))

Skvela prace a jednomu z totcu ceskeho geocachingu moc gratuluji a dekuji mu za jeho kesky.

Jo Toniczku, jsi vzdy muj vzor, tvoje cache byla ma prvni nalezena a dala mi pekne zabrat ale hned jsem pochopil, ze mne to zajima. Tak ti gratruluji a preju ti mnoho cache do dalsich geolet.

500 to je vstupenka do 1. ligy. Gratuluji.

Posílám také velké blahopřání a snad to na nějakém eventu i trochu zapijeme.

Toni, supr, gratuluju moc a moc se tesim na tvoje kopcovky na ktere se chystam uz rok a porat mi nevychazi bud cas nebo vhodne pocasi.

Toni, celý náš tým Ti blahopřeje k pulgeomilleniu a Těší se na dlaší příjemné setkání s Tebou!

M + 3 geogirls

PS: a podrbej za nás kočičáky!

Toni, celý náš team Ti také posílá hodně gratulací ze Slaného.

Připojuji se ke gratulantům a dík za pěkné kešky…

Také se připojuji ke gratulantům a samozřejmě děkuji i za pěkné kešky…

Moc gratulujeme k “pulkilu” a tesime se na dalsi krasne kese!

Taky moc gratuluju k pulkulatemu vyroci!!

Skvely vykon !! Posilam velkou gratulaci nestorovi GC v Cechach.Tony a diky za tvoje pekne kesky.

Pěkně pěkně, mooooc gratulujiii!!!

Gratuluji k vyroci a preji chodive nohy, poslusnou sipku a skvele napady na dalsi vyborne kesky.