TOP 100 LBC a JBC 2012

Několik lidí se mne ptalo, jestli letos opět budeme řešit TOP100 pro Liberecko a Jablonecko.

Nemyslím, že by se nám podařilo vybrat z keší, co vznikly v roce 2012 tolik kvalitních kousků a doplnit tak výběry z minulého kola.

Zkusíme vybrat tři tradičky, multi a mysterky roku 2012. Pokud by někdo chtěl nominovat i jiný typ keše, směle do toho.

Uvítám Vaše nominace, vybírat budeme asi na začátku března, takže stopstav nominací asi tak 20.2.2013.

Výběr bude, jako posledně, subjektivní a podle zvyklostí našeho regionu.

Předem děkuji za nominace.

Za mě asi takto:
Tradi:
[cache]GC3N2WP[/cache]
[cache]GC3EQZW[/cache]
Multi:
[cache]GC3YQWZ[/cache]
[cache]GC3MF11[/cache]
Mystery:
[cache]GC3EVTZ[/cache]
[cache]GC3J0DE[/cache]
[cache]GC35N1X[/cache]

Tradičky:
[cache]GC3WBT0[/cache]
[cache]GC3XPNZ[/cache]
Multi
[cache]GC3KC3P[/cache]
[cache]GC3N0QD[/cache]
Letterbox
[cache]GC3PPJF[/cache]
Mystery
[cache]GC3GZPX[/cache]
[cache]GC3J0DE[/cache]
[cache]GC3ZVN2[/cache]
Speciální "ocenění" za zviditelnění našeho regionu :wink:
[cache]GC3KQBF[/cache]

Z mého pohledu vyčnívá jedině [gc]GC3NGAV[/gc]

ale asi opravdu jen z tvého pohledu :smiley:

umět se potápět, tak bych si jí asi taky cenil.

Njn, máš trénovat zadržení dechu :slight_smile:

No z mého pohledu samozřejmě taky vyčnívá. :slight_smile:
Máme tady jedinečnou potápěčskou keš, v krásné lokalitě, s dlouhým putováním, ve výborném provedení a ještě uloženou na historicky zajímavém místě.
I když chápu, že mnozí nevidí to co já, ale jen bod, který nemůžou mít.

Prosím o nominace, ne o výměny názorů.

Děkuji :slight_smile:

Z našeho subjektivního pohledu:
[cache]GC3PPJF[/cache]
[cache]GC3GZPX[/cache]
[cache]GC3J0DE[/cache]
tu přehradní ohodnotíme až vypustí všechnu vodu:))

tradičky
[cache]GC40WZH[/cache] Na prahu Noveho sveta
[cache]GC3TGXA[/cache] Cisarska alej

multiny
[cache]GC35N1X[/cache] Liberecka jesterka - oko
[cache]GC3PPJF[/cache] Kes jak noha
[cache]GC3ATME[/cache] Schodova

mysterky
[cache]GC3WC4[/cache]C Doupe jezevcejezevce
[cache]GC3MZQG[/cache] Sireny z Titanu
[cache]GC3GZPX[/cache] Underground

earth
[cache]GC3YQWW[/cache] Virive kameny

event
[cache]GC37K81[/cache] Novorocni vystup na Jested 2012

Doplňuji mysterku
[cache]GC3EVTZ[/cache] |Vesnička

[cache]GC3P3RB[/cache]
[cache]GC33CNT[/cache]

Tahle nominace mi dorazila mailem:

[cache]GC3VNMV[/cache]
[cache]GC3P1RC[/cache]
[cache]GC3JX2A[/cache]
[cache]GC3B2N7[/cache]

Posun nahoru.

Posun nahoru.

Přidávám.[cache]GC3KVZE[/cache]

Nominujeme:

tradička:
[gc]GC3J8GN[/gc] - Obejmi me

multi:
[gc]GL7CD7M1[/gc] - Bezkarska
[gc]GC3NTBJ[/gc] - Skaly nad Oldrichovem #4 - Jerice

mystery:
[gc]GC3ED87[/gc] - Uz dlouho nejel zadnej vlak …
[gc]GC3B2N7[/gc] - TREZOR DONALDA ENTERICHA
[gc]GC35N1X[/gc] - Liberecka jesterka - oko
[gc]GC3J0DE[/gc] - Cisaruv pekar

Speciální uznání zaslouží nejlepší loňská keš, která je sice skoro celá v Polsku, ale start má v ČR na Smrku:
[gc]GC3J5VD[/gc] - Wysoki Grzbiet

Posun nahoru.

Doplňuji velmi příjemnou [cache]GC3KCFK[/cache] "RODINA_15_Generace Jablonec". Je to oficiálně Letterbox Hybrid, asi bych ji ale přihodil mezi multiny.

Posun nahoru, vyhodnotit to zkusíme 1.3. u Krkovice na Kolibě [cache]GC44EQG[/cache].