Topo Czech 2Pro

http://www.feedit.cz/a.asp?a=2002996

ze by uz? :slight_smile:

"Áálee Mlho, vždyť o tom zde již dobrou čtvrt hodinku hoovoříímee!"

http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=6158&pid=85003#post_85003

Zatím ještě ne. Asi až v červenci. :D:D:D

Von se menoval Plha, né Mlha. A čo znamená "začátkem července", Kefalín? Jako že 14. července to možná bude? :stuck_out_tongue_winking_eye:

On se jmenoval Plha, ale Prof. Hrbolek mu rikal "Inu Mlho, …"
Jak ses mohl takhle splest? Je to klasika! :smiley: :smiley: :smiley:

Presne tak, to se zrovna vracim z Jeseniku kde by se ta mapa hodila :slight_smile:

Třeba 14. července 2009:D. No já už se nemůžu taky dočkat. Pořád klikám na garmin.cz a stále nic. Tak doufám, že se do té doby než ta mapa vyjde neuklikám. Taky jsem zvědavý, kdo ji objeví jako první a napíše to sem.:wink:

nejseš sám stránka garminu je mnou skoro navštěvovanější než gc.cz a to už je co říct , na topo dvojku se těším jak čtyřleté dítě 23 prosince na ježíška:D

Ja se v tom moc nevyznam…ale znamena to, ze kdyz si za mesic koupim treba eTrex Venture tak k nemu dostanu tui novou mapu? Nejak sem totiz potratil Béďu a rozmyslim co (a kdy) koupit

To je dost pravdepodobne. Neni ale jiste, zda dostanes Topo Czech 2 nebo topo Czech 2PRO. Musime byt trpelivi a pockat s jakou obchodni nabidkou Picodas vyrukuje.:wink:

Rekl bych, ze nedostanes. Na jedne nejmenovane prezentaci Picodasu jsem se dozvedel, ze cena upgrade bude stejna jako TOPO 1.2

Takze by pristroj s novou TOPO byl drazsi o ten rozdil, pokud spravne kombinuju :smiley: Takze max. Czech 2

Tak mi taky vychazi cena Czech 2 Pro = 2 x TOPO 1.2

Jak pojede Topo 2 na GPSMap 60CSX?
Každej mně jenom starší, že se mi to bude kousat.

Dál mi přijde, že když jsem si nahrál do GPS ikonky krabiček tak se mi ta GPS zpomalila při loadu mapy když popojíždím kurzorem.

Máte někdo zkušenost?

Já osobně si myslím, že na 60SCx dvojka poběží, používám současně Colorado i 60-ku a Colorado není nikterak brutálně rychlejší. Jinak voděodolnost Colorada je už z principu utěsnění podstatně horší - zatímco 60-ku už jsme mockrát vykoupal na kajaku v moři bez jediného následku, tak Colorado zásadně používám v Aqapacku a navíc v poslední době na opravdu drsnější akce používám zase již jenom 60-ku.

No jsem zvědavý, četl jsem cosi o velké HW náročnosti nové verze TOPO.
Tak snad to nebude tak hrozné, jinak by to diskriminovalo mnoho uživatelů téměř nezničitelné CSX.
Ta moje se za krátkou dobu, koupala, padala se mnou a taky se už na zadní straně odřela, ale pořád pracuje jak má.

Z důvěrných zdrojů:

na aktualizaci se vztahuje ochranná lhůta, která by měla být od 01/05/2008, ale je možné, že bude i delší, tj, od 01/04, zatím přesně nevíme. Každopádně je i otázkou, zda-li PICODAS stihne začít distribuovat nouvou verzi 2.0 už toho 15/07, spíš tipuji, že bude jen verze na webu a CD budou koncem července. Kartové verze budou již příští týden.

A budou nakonec 2 verze? A čím se přesně budou lišit? Tedy kromě ceny.