TOPO Czech v1.20 - Brno nemá řeky?

Zdravím, pořídil jsem Vistu HCx a po nahrátí mapy TOPO Czech v1.20 se mi na mapě nezobrazují brněnské řeky, Svratka ani Svitava, resp. začínají tak cca 1km před soutokem. Objeví se jen na zlomek sekundy při překreslování mapy. Na autoatlasu v6 jsou řeky v pořádku. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? Máte někdo podobnou zkušenost? Díky, pyngu

Tak jsem jen tak cvičně zapnul CSx s Topo 1.2 a skutečně, podle mapy v Obřanech žádná voda neteče :smiley: Našel jsem tam nápis SVITAVA, ale u ničeho to nebylo.
Očividně další z mnoha chyb v Topo mapě, takže klid :wink:

no jo, ve verzi 1.0 chybely lesy. tak to v teto verzi opravili, a zacaly chybet zase vody. V dalsi verzi to urcite opravi, a zacne chybet zase neco jineho. :smiley:

Už mě napadá jen, že budou chybět silnice :smiley:

A nejsou ty řeky vyschlý? V létě moc nepršelo :):slight_smile:

Já zase občas objevím místo kde je "kus lesa náhle vynechán". Ale žít se s tím nechá.