dneska ve 20.00 na uvodnich souradnicich a dal okoli
Tuhle i všechny další okolo už mám. Teda až na RN N1 Stodulky, ale na tu se asi nechystáte, což?
Krom toho jdu odpoledne lítat, takže bych stejně nestíhal. Ale taky bych se konečně rád někdy přidal…
no to asi ne. pokud tam nebude koncit nejaka multina, tak je to daleko
Central Park by Tě zavedl přímo k ní (to už možná víš). Ovšem ta keška má svý specifika, hlavně na to jsem narážel… ![]()
tak pokouseli jsme se vymyslet jak k ni, ale nakonec nam byla trochu zima ![]()
No a co bys řekla na tradiční úterný odlov 21.3. v plavkách? B)
Za prvé to není úterý, ale sobota, a za druhé jsem si někde zapomněl stroj času ![]()
Amatér… :@ ![]()
No jo, no, profesionální deformace, sem holt pořád přepnutej na březen, no…