Dějeu se mi dnes divné věci, včera jsem dal do nádherné Šamano-Petulčiny keše Ivetčin TB Palmexman, ale při psání logu se mi neobjevilo okénko pro dropping, ačloliv jsem ho měl “in hands”. Tak jsem zkusil vymazat ze stránky TB Palmexman můj log o retrieving z Adventure Cache, což se podařilo, ale stále ho mám “in hands”, ale nemohu ho nikde udat ani retrivnout, prostě nic, pouze “write note”. Pomoooc, vůbec nevím co se děje…a hlavně co s tím???
Tak teď se mi ho podařilo udat…ufff, asi je to zbůsobeno nějakými problémy se serverem.
Stalo se mi totéž, musel jsem ho znovu “grabnout” z původní skrýše a pak už to šlo. Vypadá to, že GC.COM tu a tam švindluje :-)))