Travelbug směr Afrika ?

Mám možnost převézt pár TB do Tuniska (do keší v turistických centrech u Hammametu a Nabeulu).

Pokud o nějakém takovém TB s vhodným "cílem" víte, stačí jej umístit ve do čtvrtka do 19h do pražské keše GC122HX, v pátek 27.7. odlétám [ap].

Přiznávám, že se mi samotnému nechce úmorně hledat vhodné TB prolistováváním pražských keší, navíc s rizikem, že když za nimi vyrazím, někdo mi je hodinku přede mnou vyfoukne. Takže to nabízím jako "službu", třeba toho někdo využije, třeba nikdo.

Hezký geovíkend  :)

Ahoj, mam u sebe TB lvicka, ktery se chce dostat do Cape Townu, tak se pokusim ho behem vikendu do kese dopravit. Nicmene momentalne nebezi GC.com, takze nevim ktera kes to je, takze pokud to bude jen trosku mozne a neni to na druhem konci Prahy, zastavim se tam.

Keš je v Miškovicích v bývalém voj. prostoru - palpostu PVO. Je to tradicionálka s přímo zadanými souřadnicemi, lze ji jednoduše najít. Letňany-Čakovice-Miškovice, busy 158, 365,366 202, od zastávky < 1km, od závory prostoru (autem dál nelze) cca 350m.

Souřadnice:  N 50° 09.435 E 014° 33.212 

Budu zakládat v Tunisu ve vnitrozemí jednu keš, TB mohu umístit i tam, budete-li chtít. 

Bohužel jsem myslel, že to v neděli zvladnu tam zajet, ale času bylo málo. Tak snad se najde někdo jiný, kdo TB popožene směrem na jih.