ahoj, jde nějak v Trekbuddy nastavit otáčení mapy podle středové růžice a směru? Normálně to funguje tak, že mapa je vždy na sever.díky za odpo.
Obávám se, že toto TB neumí. Přeci je to jen JAVA aplikace, která má své limity.
ahoj, jde nějak v Trekbuddy nastavit otáčení mapy podle středové růžice a směru? Normálně to funguje tak, že mapa je vždy na sever.díky za odpo.
Obávám se, že toto TB neumí. Přeci je to jen JAVA aplikace, která má své limity.