V neděli je nějaké slavnostní otevření velkého trojského koně v Troji:-)) tak se tam půjdu podívat, kdyby se někdo chtěl přidat tak sem napište, popřípadě se může někde v okolí zakešovat:-))
Slav. otevření Tr. koně již zítra:-)
Kůň byl výbornej:-)) zajděte se tam podívat:-)
hele, kde to je presne? nechces tam zalozit chach ci kesu? ![]()
ale tak se snad muzes jit i na neco podivat, aniz bys dostal bod, ne?
![]()
ne. B)
tak o tobe nikdo nepochybuje ;), ale ze by uz i saman ![]()
no vsak vies, Dain - ked uz, tak uz B)
Je to na Cisarkym ostrove:-)) hele ani ne:-)) muzes ji zalozit ty jesi chces:-D a pripsat si boda alespon za hide:-D:) no, kousek ve Stromovce a v Troji mas nekolik kesi kam by ses mohl zajit zakesovatB)
Kdyz se Saman ptal "kde presne" cekal jsem, ze mu hodis souradnice. To se dela na foru o geocachingu psat "je to na Cisarskym ostrove"? styd se.
![]()
A vysvětli mi, na co by Šamanovi byly souřadnice.On už kešuje podle GPSky?![]()