Trojský kůň

V neděli je nějaké slavnostní otevření velkého trojského koně v Troji:-)) tak se tam půjdu podívat, kdyby se někdo chtěl přidat tak sem napište, popřípadě se může někde v okolí zakešovat:-))

Slav. otevření Tr. koně již zítra:-)

Kůň byl výbornej:-)) zajděte se tam podívat:-)

hele, kde to je presne? nechces tam zalozit chach ci kesu? :stuck_out_tongue:

ale tak se snad muzes jit i na neco podivat, aniz bys dostal bod, ne? :wink: :stuck_out_tongue:

ne. B)

tak o tobe nikdo nepochybuje ;), ale ze by uz i saman :stuck_out_tongue:

no vsak vies, Dain - ked uz, tak uz B)

Je to na Cisarkym ostrove:-)) hele ani ne:-)) muzes ji zalozit ty jesi chces:-D a pripsat si boda alespon za hide:-D:) no, kousek ve Stromovce a v Troji mas nekolik kesi kam by ses mohl zajit zakesovatB)

Kdyz se Saman ptal "kde presne" cekal jsem, ze mu hodis souradnice. To se dela na foru o geocachingu psat "je to na Cisarskym ostrove"? styd se. :wink: :smiley:

A vysvětli mi, na co by Šamanovi byly souřadnice.On už kešuje podle GPSky?:smiley: