nove vyse zminene ne, ale lze zalozit stejnou myslenku jako mystery, kdyz se vlezes do novych pravidel. takovych kesi je taky spousta ala webcam, ala virtual.
Jednu takovou jsem videl tady v USA. Presne kacer najde, prenese, nekam ulozi a ownerovi sdeli nove souradnice. Samozrejme to pak meni reviewer. Uprimne takove kese se mi moc nelibi. Kazda kes by mela mit sve jasne definovane misto, aby si kazdy, kdo ji chce odlovit, mohl naplanovat jeji odlov. Neni nic horsiho, nez kdyz se clovek trmaci nekolik km a pak zjisti, ze tam keska neni. Bohuzel to zjistit az po nejake dobe hledani, protoze jeji presun jeste nebyl zapsan na netu. Opravdu takove kesky ne.
Ja myslim, ze tech kesek bez venovani zacina byt stale cim dal tim vice. Toto by problem rozhodne nebyl. ![]()
Jedna putovni tu rozhodne uz je http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=90bb8c57-de66-48a3-b6a8-d6f62e1bc574
Sice ma jasne definovane souradnice, ale je to mysterka (fakticky se jedna o TB s logbookem), takze byste ji tam hledali marne. Proste lita po republice. ![]()
Myslím, že tahle byla taky putovní, i když byla pořád na svém místě. ![]()
[cache]GC1BTQ4[/cache]
ano, to je moje putovni kes
ma jasne definovane souradnice, ale zapis v logbooku staci v jednom a fyzicke umisteni si muze odlovit kdo chce.