Ukol pro coin

No pokud cíl TB nebyl napsaný i přímo na něm tak se mu moc nedivím že ho dovezl.našel v kešce TB řekl si že ho sveze k nám a doma až se podíval na net tak zjistil co udělal.

T tohoto důvodu se vždycky mrknu přes Handy Geocaching na misi daného GC/TB. Pokud mu nemůžu pomoct, tak ho jenom discoveruju. A pokud zapomenu, tak ho ani nediscoveruju… :smiley: