Ahoj dokážete někdo poradit? Jde o to, že blízko nás je keš GC1ECEJ která byla zřejmě ukradena a když jsem chtěla kontaktovat ownera tak jsem v jeho profilu zjistila, že na gc.com byl naposledy 16.8.2008 přičemž má pouze 3 keše odloveny a jednu založenou. Takže: 1.neznáte náhodou někdo ownera této kešky MARINcz?
2. za jakých podmínek můžu tuhle kešku obnovit?
Byla by škoda kdyby zanikla.
Mozna zkusit dotaz na nektereho reviewera.
V případě, autor nekomunikuje a o keš nemá zájem, máš pouze dvě možnosti:
1, dodat vlastní schránku a keš udežovat,
2, požádat Reviewera o archivaci a na stejném místě založit vlastní
Násilné adopce američané nějak nepodporují.
Zkus kes adoptovat. Pozadej Reviewera.
Nucené adopce se již nedají dělat, takže by musel dosavadní autor svolit k adopci a přes formulář ji nabídnout zájemci…
Nucene adopce by se podle mne mely povolit. Staci se podivat na ustecke divadlo, jak dlouho uz je disabed. Pritom by bohate stacilo kes presunout na druhou stranu baraku
Pokud je dlouho disabled existuje možnost návrhu archivace, sice je to delší doba, ale owner se možná rozhoupá a dá možnost adopce.