Novy travel bug, kampan na podporu rezolucie OSN o cukrovke - http://unite.geocaching.com/
ja som uz o zaslanie poziadal, napisete tam svoje udaje a zaslu Vam ho zdarma postou. Sup sup nech ich tu mame co najviac ![]()
Novy travel bug, kampan na podporu rezolucie OSN o cukrovke - http://unite.geocaching.com/
ja som uz o zaslanie poziadal, napisete tam svoje udaje a zaslu Vam ho zdarma postou. Sup sup nech ich tu mame co najviac ![]()
som slepy