Pratele geochacheri,
za listopad se nam vsem podarilo umistit 20 cache, zatim co v rijnu jich bylo jen 8. Narust aktivity neni jenom v priznivem pocasi na tuto rocni dobu, mozna pribudou dalsi cacheri v pristim roce pote, co najdou novou GPSku pod stromeckem
Preji hodne uspechu a vhodnejsi pocasi nez bylo vcera. To jsme na Rokstejne pekne zmokli asi jako Groula v Motlitebne.. brrr
S rozesilanim pozvanek na setkani jeste vyckam. Jak pravi Tom, bude rozesilani pres “profily” velmi problematicke. Ocekavam jeste dalsi diskuzi. Tak hodne zdaru! Z.