uz sa vam stalo...

Uz sa vam niekedy stalo, ze idete kesovat + zalozit novu cache, poviete si - cas vytiahnut GPS - a s hrozou zistite, ze ste ju nechali doma? Moj cerstvy zazitok zo soboty - Milanove Svatojanske proudy si musime odlozit na neskor + planovanu novu cache zalozime oficialne tiez neskor, len ju prihlasim na gc.com so suradnicami z mapy a docasne ju znepristupnim… Ach, jaj…

Ja hlupak stary, hlava derava! Berlu mrazilku… :-))) Tak hledat cache bez pristroje, to nejeden z nas nekdy zkusil, ale zakladat ji jen s mapou, to je novinka. :wink: Porad lepsi, nez opacny pripad, totiz zapomenout aparat nekde cestou a zjistit to doma. Tedy, uplne totez se mi - zatim - nestalo, ale drobnejsi veci zapominam kazdou chvili. Rezervni baterky, tuzky, papiry do cachi, napovedy, o svacine nemluve… I bez souradnic se clovek na lov vypravi. Nedavno, cestou na Expansion cache, jsem teprve v Benesove pul km od nadrazi zjistil, ze nemam v GPSce prislusne souradnice. Prohledal jsem desky s papiry v ruksaku a ani tam jsem to vytistene nemel. Takze doslo na telefon a po chvilce se mi tech nezbytnych cisel dostalo. Korunu tomu nasadilo zjisteni, ucinene po navratu domu, ze ty souradnice jsem celou dobu v ruksaku MEL - papir byl zalozeny v atlase Prahy, ktery jsem s sebou taktez tahl. A jak jsem si koupil novou podrobnou mapu oblasti, aby pak zustala doma na stole, zatimco klopytam na Hynstu jen podle znacek, uz jsem se tehdy zminoval v logu…

Tak o tom bych mohl vypravet zase ja … . Prisel jsem na to po 20 minutach u auta a stejne jsem ji nenasel … .
Jinak baterky pravidelne, fotak obcas a jit na cache pravidelne.