Už zase sněží

Na vědomí dáváme, že u naší trojkové hackerské kešky [cache]GC16RY4[/cache] už zase sněží.
Úkol mysterky je stále na stránkách geocaching.com, leč již není explicitně napsán na začátku listingu, ale musí se k němu luštitel "probojovat" (znovu skrze vločky :-D).
Takže kdo byl ochuzen o snížek, může si dát velmi jednoduché repete.

Super cache, doporucuji vsem :slight_smile: a snezeni je taky super :slight_smile: