V&F family 10.000!

Posilam velkou gratulaci jeste touto cestou skvele georodince ke krasnemu kulatemu cislu, to je neskutecna naloz kesek a predevsim zazitku s nima spojenyma! Kamaradi diky za vas pozitivni vliv na cesky geocaching a budu se tesit na dalsi setkani.

Přijdu sem po několika letech a co tu nevyskočí... V&F family má kulatiny :) Posíláme s Luciferkou velkou gratulaci! Snad se někdy uvidíme na nějaké akcicčce a zapijem to :)

Pokud by chtěl někdo osobně pogratulovat, tak se za pár dní u nás na venkově koná event u příležitosti dalšího v&f family jubilea - 10 let od založení jejich první keše - http://coord.info/GC62K7C

Blahopreju!

Ted se moc na eventech a u cachi nepotkame, tak aspon na slysenou se Standou z nejakeho SOTA kopce.

Dlouho jsme se neviděli, ale co chvíli Vás vzpomínáme. Velkou gratulaci a pozdrav do Lysé zasílají D+J.

Nepredstavitelne cislo, gratuluji a preji hodne uspechu nejen pri hledani dalsiho nasobku kesuli!