V&F family - 1500+

Začaly prázdniny a Standova rychla rota je k nezastaveni. Vsude je po nich jen zizniva cara. Takze lidicky gratuluji Vam k dalsi mete a pomalu si jdu pripravovat dalsi gratulaci, protoze pri tomhle tempu je 16 stovka jiz na dohled.

tak jsem prave konecne odhalil opravdovy vyznam zkratky VaF = Vraz tam razitko a Fofrem na dalsi [:D] mila rodinko, moc vam gratulujeme [:)]

D + 2G (po vzoru Dorciho [;)])

A jéje… začaly prázdniny a Sací komando prosviští kolem několika stovek jak vítr. Moc gratuluju a ať se práší za kočárem.

Gratulace z Hané. Ať se stále daří.

pekne, nech sa dari celej akcnej rodinke [:D]

Take se pripojuji s gratulaci cele multigeneracni georodince. At vas GC stale tak bavi a prinasi jen radosti.

Gratuluji celému teamu, pokud se nemýlím, tak jsem zaslechl, že Cacheman nasbíral 1200, takže taková dvojitá gratulace [Y][Y]

Hergot Stando tos měl v neděli říct, mohli sme si zaplatit po třech litrech a zůstat na táboře s Cachemanem popíjet ještě týden, už jsem to měl s Kačas vyjednané [:D] Gratuluju !

Toz také jedna z Hané gratulations [:)]

[^] GRATULUJEME [^]

I my zpod Ještědu posíláme velkou gratulaci rodinnému geokombajnu[sn] a přejeme vám hodně georadostí.[;)][^][B][D][co][C] 

Oli

Tak to je pekne Hillary! To se melo predevcirem zapit[B] Gratuluji

Gratulace do Lysé ze severu Prahy.

Boris 

Jste skveli a nedostizni. Gratuluju. Anad. Dana.

Bezesporu nejslavnější geocacherská rodinka slaví a my chcem být taky u toho (alespoň virtálně).Tak,že vám přejeme ať je ta vaše cesta ke zlate bráně cachingu vydlážděna samými nádhernymi keškami a ať vás neopustí(jestli to vůbec jde)tahle velká chuť na ně…hurá do další pětistovky!

Gratuluju blaznivemu spolecenstvi od Stare damy, ze s tim blaznivym dedkem prezila uz 1500 nalezu. Gratuluju taky blaznivemu dedkovi, ze ma takovouhle skvelou familii [;)] Tak si to pekne uzivejte. Vzhuru dal a vys! [Y]

Taktez se pripojuji ke gratulacim. At to dal slape !

Gratulace z Podyjí do Polabí.

Pripojuji se k zástupu gratulantů. Ať se stále daří