V&F Family ..:: 2000 ::..

Family ukazuje, co lze s dobře vycvičeným a řízeným teamem dokázat.
Akční rádius tohoto geocombajnu je obrovský. Logovali jsme se pod jejich nick v Kanadě i Brně. Všem členům rodinného teamu k dosažení dvoulitru přejí D+H.

Moc gratuluju k takovemu cislu. Vas team slape jako hodinky a je to videt. At se dari i nadale. Anad.

Nedávno (konkrétně před Geoburčákem) jsme s RaptorTeamem jeli ve vašich stopách. Blahopřeji.

Dekujeme vsem za prani. Pochybovacum sdeluji, ze opravdu zvolnime. Je podzim a chceme jeste nez napadne snih do Ceskeho stredohori. Snad jsem uz presvedcil stredni generaci nasi famiglie, ze je dobre vylezt na Milesovku a Lovos. Ze je tam spousta dalsich hezkych kopecku. Ze na Trutnovsku je jeste par hezkych mysterek by Dracconnis, ktere jsme si velmi oblibili. Planu je hodne, kesi jeste vic. Dekujeme vsem, kteri je zakladate a ze mame prima zabavu.

Poněkud s křížkem po funuse, co??? Upřímně se stydím :frowning: No ale nakonec jsem se na fórum po hodně dlouhých týdnech konečně dostala a o to srdečněji gratuluju k tak významnému čísílku. Jste prostě úžasní!!!

Další křížek po funuse přidáváme i my. :smiley:
Zpod zahaleného a zamračeného Ještědu k vám letí úsměvná gratulace a přání všeho geonejlepšího, ať vám slouží zdraví a ať vás vás to stále baví.
Ivan a Oli