zítra v podvečer bude opět funkční
H+ dej vědět až ho pojedeš…přijedu se ti smát;)
jeeee, obchvat, a uz funkcni ?
hlavne aby ty stage neco vydrzeli, ne jako posledne ![]()
sorry, ale ja si proste musim rejpnout ![]()
zítra v podvečer bude opět funkční
H+ dej vědět až ho pojedeš…přijedu se ti smát;)
jeeee, obchvat, a uz funkcni ?
hlavne aby ty stage neco vydrzeli, ne jako posledne ![]()
sorry, ale ja si proste musim rejpnout ![]()