Vamberecký obchvat

zítra v podvečer bude opět funkční

H+ dej vědět až ho pojedeš…přijedu se ti smát;)

jeeee, obchvat, a uz funkcni ?
hlavne aby ty stage neco vydrzeli, ne jako posledne :smiley:

sorry, ale ja si proste musim rejpnout :wink: