Vancosi #300

To jsou fofry a už abych gratulovala k dalšímu milníku! Tak teda jo, GRATULUJU a přeju alespoň stejný elán jako dosud. A teď hurá do pražských mysterek, které Ti překáží v mapě. hodně trpělivosti a důvtipu!

Teda vy lovíte pekelně rychle tak vám přeju ať  máte za chvíli 500.Gratuluju Sun-Man

Gratuluju k pěknému čílsu [:D]! Ať se i nadále daří!

Taky gratuluju k peknemu poctu nalezenych kesí! Lovu zdar!!

Jo tristovka je pekne rozbehnuty beh na dlouhou trat. Tak at porad vydrzis s temperamentem a moc gratuluji.

Všem vám děkuji za gratulace a oznamuji že mám už o 16 kousků víc. Jen ještě musím tu dnešní 13tku zalogovat.[B]

nejak jsem zaspal, tak aspon gratuluju ted [:)] , mel bych taky sledovat vltavu abych se uz konecne dostal na tu tvou vltavskou kesku :slight_smile: