Geocaching.cz
Velikonoce v Londýně
Geocaching
Hledám společnost
Leneh
březen 31, 2009, 7:46am
1
13.4.2009
Nejedete někdo náhodou v tomhle termínu s Inter Zbiroh do Londýna? Svět je malej, třeba nebudem jediní blázni s GPS v celym autobuse.. B)