[color=blue]Vážení čeští, moravští a slovenští kačeři a kačerky!
Oznamujeme vám, že na víkend od 6. do 8. června 2008 pro vás na střední Moravě připravujeme geozávod podobný loňskému CGC, pořádanému Hexenschussbrigade v Horkách. Pracovně tomu zatím říkáme Velké Hostýnské kešování a informaci, že se něco chystá zveřejňujeme už teď s předstihem proto, abychom se vyhnuli kolizi s případným jiným eventem nebo novou keší jiného ownera.
Co je už teď jisté:
- základna, start a cíl bude v Hostýnských vrších poblíž Rajnochovic
- v okruhu o poloměru cca 30 km od základny pro vás 10 týmů už teď chystá cca 50 nových keší, které budou po závodě publikovány na GC.com.
- stejně jako na CGC bude omezen počet soutěžících týmů
- každý přihlášený tým zaplatí předem startovné
- pravidla budou hodně podobná těm loňským, ale budou i změny a překvapení
- protože nemáme po ruce nikoho, kdo by nám zdarma půjčil nádraží nebo jiný vhodný prostor v atraktivní lokalitě, pronajali jsme si rajnochovickou základnu a na ní můžeme poskytnout ubytování v dřevěných chatkách a prostor pro vaše stany
- občerstvení, snídaně a večeře budou formou bufetu
Co není jisté:
- oficiální název akce
- počasí, ale objednali jsme pěkně a teplo
- milion dalších věcí a detailů… naštěstí je ještě dost času
- listing zatím to je jen hromada poznámek a holých vět nedávajících vzájemně žádný smysl, ale budeme se snažit, aby byl v první polovině března venku…
Na závěr prosíme:
- ownery, kteří chtějí v době do 8. června 2008 založit keš v uvedeném okruhu (na severu po silnici č. 441 Velký Újezd – Potštát - Odry, na SV po Nový Jičín, na V za Rožnov p. Radh. - Velké Karlovice a hranici se Slovenskem, na JV Horní Lideč a Val. Klobouky, na J Luhačovice, na JZ Napajedla, na Z Kroměříž a Přerov) aby svůj záměr buď pozdrželi a keš udělali až po závodě nebo ho s námi zkonzultovali (přes profil na GC.com: www.geocaching.com/profile/?guid=a1006ff3-d702-4a3e-b51c-ceffcdd588cc), abychom předešli případné kolizi dvou keší na jednom místě.
- všechny ostatní – nepište nám sem žádné dotazy, ani my nic víc zatím nevíme a až budeme vědět, tak to zveřejníme v listingu, do té doby jsou všechny otázky bezpředmětné…
[center]Předem děkujeme, že nás zatím necháte v klidu pracovat, jakmile bude listing publikován,
dáme sem odkaz.[/center]
[/color]