Velké Hostýnské kešování

[color=blue]Vážení čeští, moravští a slovenští kačeři a kačerky!

Oznamujeme vám, že na víkend od 6. do 8. června 2008 pro vás na střední Moravě připravujeme geozávod podobný loňskému CGC, pořádanému Hexenschussbrigade v Horkách. Pracovně tomu zatím říkáme Velké Hostýnské kešování a informaci, že se něco chystá zveřejňujeme už teď s předstihem proto, abychom se vyhnuli kolizi s případným jiným eventem nebo novou keší jiného ownera.

Co je už teď jisté:

  • základna, start a cíl bude v Hostýnských vrších poblíž Rajnochovic
  • v okruhu o poloměru cca 30 km od základny pro vás 10 týmů už teď chystá cca 50 nových keší, které budou po závodě publikovány na GC.com.
  • stejně jako na CGC bude omezen počet soutěžících týmů
  • každý přihlášený tým zaplatí předem startovné
  • pravidla budou hodně podobná těm loňským, ale budou i změny a překvapení
  • protože nemáme po ruce nikoho, kdo by nám zdarma půjčil nádraží nebo jiný vhodný prostor v atraktivní lokalitě, pronajali jsme si rajnochovickou základnu a na ní můžeme poskytnout ubytování v dřevěných chatkách a prostor pro vaše stany
  • občerstvení, snídaně a večeře budou formou bufetu

Co není jisté:

  • oficiální název akce
  • počasí, ale objednali jsme pěkně a teplo
  • milion dalších věcí a detailů… naštěstí je ještě dost času
  • listing zatím to je jen hromada poznámek a holých vět nedávajících vzájemně žádný smysl, ale budeme se snažit, aby byl v první polovině března venku…

Na závěr prosíme:

  • ownery, kteří chtějí v době do 8. června 2008 založit keš v uvedeném okruhu (na severu po silnici č. 441 Velký Újezd – Potštát - Odry, na SV po Nový Jičín, na V za Rožnov p. Radh. - Velké Karlovice a hranici se Slovenskem, na JV Horní Lideč a Val. Klobouky, na J Luhačovice, na JZ Napajedla, na Z Kroměříž a Přerov) aby svůj záměr buď pozdrželi a keš udělali až po závodě nebo ho s námi zkonzultovali (přes profil na GC.com: www.geocaching.com/profile/?guid=a1006ff3-d702-4a3e-b51c-ceffcdd588cc), abychom předešli případné kolizi dvou keší na jednom místě.
  • všechny ostatnínepište nám sem žádné dotazy, ani my nic víc zatím nevíme a až budeme vědět, tak to zveřejníme v listingu, do té doby jsou všechny otázky bezpředmětné…

[center]Předem děkujeme, že nás zatím necháte v klidu pracovat, jakmile bude listing publikován,
dáme sem odkaz
.[/center]
[/color]

[color=blue]Včera se v Rajnochovicích uskutečnil pracovní minievent organizačního štábu závodu a kromě spousty věcí, které jsme zde probrali a domluvili, jsme také z několika variant vybrali i oficiální název závodu. Nakonec jsme se shodli na tom, že když bude většina keší uložena na výsostném území Valašského království, bude se akce jmenovat Valašské keškobraní.

Na listingu se teď bude intenzivně pracovat, jeho zveřejnění můžete očekávat někdy okolo 20. března…[/color]